Благодійний літературно-акустичний вечір “СЛВОО”

12.04.2022 | 17:56

10 квітня о 17.00 у стінах факультету журналістики відбувався перший благодійний літературно-акустичний вечір «СЛВОО», організований Студбюро факультету, з метою зборів коштів для Збройних Сил України.

Учасниками заходу стали студенти факультетів журналістики, філологічного, економічного, філософського. Запрошеними гостями були вуличні музиканти Львова – Максим та Іван, які підняли дух своїми патріотичними та проймаючими піснями та 13-річний Даня з Харкова – хлопчик, який грою на гітарі розповів свою історію.

Зворушливо і проникливо звучали вірші, пісні та есеї про війну, про любов до українського слова, про тих, хто загинув, захищаючи рідну землю. Автори надихнулися останніми подіями, пов’язані з Маріупольським драмтеатром, Бучанською різаниною, листом 9-річного хлопчика, мати якого загинула. Кожен розповів свою історію, історію того, як війна змінила нас усіх, змінила наші пріорітети та погляди на життя.

Впродовж вечора було зібрано 2400 гривень. Усі кошти будуть передані на потреби Збройних Сил України.