Конференція «Mlode dziennikarstwo»

22.12.2021 | 21:29

Молоді науковці гідно представили Львівську школу журналістики на конференції «Mlode dziennikarstwo» Цьогоріч факультет журналістики активно долучився до участі в організації V Міжнародної конференції «Mlode dziennikarstwо», яка відбулася в Інституті полоністики та журналістики Жешувського університету. З польської сторони конференцією опікувалася професор Гражина Філіп, а української ‒ декан факультету журналістики, професор Іван Крупський. Молодими науковцями та їхньою підготовкою до конференції з польської сторони займалася доктор, Юстина Майхровська, а українськими науковцями ‒ кандидат наук з соціальних комунікацій, Наталія Войтович. Із вітальним словом до присутніх звернулася декан Гуманітарного коледжу доктор Агнєшка Мишка та директор Інституту полоністики та журналістики професор Януш Пастерський. Студенти, аспіранти та молоді науковці факультету журналістики, зокрема наукового кола кафедри теорії та практики журналістики, гідно представили свій факультет. З доповідями виступили Юлія Формос, Олена Шулим, Ангеліна Бережненко, Лілія Імбіровська-Сиваківська, Ярослав Сиваківський, Ольга Гах, Андрій Коник, Петро Козак, Тетяна Дармограй, Яна Шекеряк. Науковці розглянули актуальні теми сучасних медій. Не залишилася поза увагу і тема збройного конфлікту та окупації Криму. Польські колеги теж були зацікавлені темою української журналістики. Одна з молодих дослідниць з Вроцлавського університету ‒ Анна Скібінська представила тему: «Журналістське фото як складова медійного повідомлення на тему України». Студенти львівського факультету журналістики уже не вперше стають учасниками Міжнародної конференції, проте цьогоріч вони залучили до участі і колег з інших університетів України.