Майстер-клас «Особистий бренд телевізійника в соціальних медіа»: практичний досвід Лесі Вакулюк

14.09.2021 | 15:57

Випускниця факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка та ведуча телеканалу «Прямий» Леся Вакулюк 13 вересня зустрілася зі студентами першого та другого курсів і розповіла про роль соціальних мереж як вагомого інструмента медійника.

«Я не люблю соціальні мережі, бо вони забирають багато часу. Проте зрозуміла, що саме за допомогою них можу вести людей за собою», – розповіла телеведуча.

Леся Вакулюк поділилася думками про важливість культури та історії для державної самосвідомості. Також проілюструвала прикладами з власного досвіду роботи на різних каналах, на скільки важливим є дотриманням журналістських стандартів і служіння правді.

«Журналістика – місійна професія», – неодноразово наголосила ведуча ранкових етерів на “Першому” і сценаристка історичного проєкту, розповідаючи про труднощі у журналістиці в українських реаліях.

Зустріч завершилась на позитивній ноті та настанові ведучої для майбутніх колег: “Терпіння. Бажання. Праця!”

Також у дискусії взяв участь Андрій Сайчук, журналіст каналу “Прямий”, який розповів студентам про можливості у сучасній журналістиці.

Валерія Буняк, Жрн-22с