Онлайн-засідання кафедри мови засобів масової інформації

27.04.2020 | 14:30

27 квітня 2020 р. проведено онлайн-засідання кафедри мови засобів масової інформації ЛНУ імені Івана Франка.

Викладачі обговорили питання дистанційної освіти в умовах карантину; висловили свої пропозиції щодо створення онлайн-курсів та особливостей роботи в е-системі ДЕКАНАТ.

Завкафедри проф. Яцимірська Марія Григорівна ознайомила викладачів з Дорученнями Ректора Університету, Декана факультету журналістики про поточні справи в навчальному процесі та невідкладні завдання щодо результативної співпраці із студентами в умовах карантину.

Заступник Декана доц. Яценко Андрій Миколайович докладно пояснив важливі нюанси електронного навчання, е-посібників, вимоги до звітів викладачів про виконану роботу, захисти бакалаврських робіт у чотирикутнику Студент + Науковий керівник + Рецензент + Екзаменаційна комісія.

Викладачі поставили багато цікавих запитань і висловили свої пропозиції щодо вдосконалення навчання студентів з урахуванням усіх проблемних ситуацій.

Загалом Ректорат Університету спрямовує діяльність викладачів на максимально уважне й особливо доброзичливе ставлення до студентів в умовах, які склалися в країні і світі.