Лабіринтами письменництва: від задуму до перемоги

23.11.2023 | 15:48

21 листопада 2023 року у затишній кав’ярні Te Amo за підтримки Літературного товариства Львівського національного університету імені Івана Франка доценти факультету журналістики Галина й Андрій Яценки провели для студентів різних факультетів креативний воркшоп «Лабіринтами письменництва: від задуму до перемоги». Охочі мали змогу послухати про способи виникнення і розвитку творчої ідеї, про формулу героя, про особливості першого речення художнього твору, його структуру, кінцівку, кульмінацію. Важливу увагу звернено на проблему подолання страхів оприявнити світові власний твір. Звісно, що воркшоп складався з різноманітних творчих завдань з цікавими сюрпризами: від оригінального знайомства-передбачення, способів вживання в образ головного героя до фінального написання мінітекстів. Особлива творча атмосфера цього вечора надихала молодих людей до творчости!