На кафедрі української преси відбувся черговий науково-методичний семінар

25.03.2024 | 11:17

21 березня на кафедрі української преси відбувся науковий семінар «Проблеми воєнної журналістики в Україні та шляхи їхнього вирішення». З доповіддю виступив аспірант 1 курсу Павло Дак. Доповідач наголосив на важливих питаннях безпеки журналістів у час повномасштабного вторгнення, проблемі обмеженого доступу до інформації, а, отже, виникнення фейкових повідомлень, відсутності етичного кодексу для журналіста, який працює в зоні бойових дій. Ще однією проблемою є недостатнє фінансування журналістів-військових репортерів. «Хоча сьогодні журналісти можуть отримати спорядження для перебування у зоні бойових дій  у Центрі журналістської солідарності, зокрема у Львові. Я це перевірив на власному досвіді», ‒ наголосив Павло Дак.

Після виступи учасники семінару обговорили наукову доповідь та дали поради щодо нових напрямків наукових пошуків у контексті цієї теми.