Розширене засідання робочої групи ОПП «Міжнародна журналістика»

29.02.2024 | 10:18

На факультеті журналістики відбулося розширене засідання робочої групи освітньо-професійної програми «Міжнародна журналістика» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за участю представників усіх кафедр, студентського активу, аспірантів, стейкхолдерів (Борис Варга, Катерина Яресько, Уляна Панасюк).

Основне питання – формування блоку освітніх компонентів нової освітньої програми. Обговорили пропозиції гаранта, зокрема, вивчення іноземних мов за професійним спрямуванням, інших присутніх. Так, запропоновано сформувати блок ОП з допомогою кількох англомовних дисциплін, впровадити нові курси, наприклад: «Методика журналістики відкритих даних», «Методика підготовки інформаційних текстів», «Методика підготовки аналітичних текстів», «Методика підготовки художньо-публіцистичних текстів», «Методика творчості журналіста-міжнародника», «Основи журналістики», «Соціальна психологія масової комунікації», «Історія зарубіжної журналістики», «Сучасна світова журналістика», «Цифрова та інформаційна безпека журналіста», «Медіаландшафт Польщі», «Медіаландшафт  Західних Балкан», «Міжнародний політичний медіатекст», «Політичний медіадискурс Європи і США», «Аналіз політичного блогінгу», “Intercultural Communication in New Media”, «SMM-технології та громадянська журналістика».

Запропоновано і три блоки вибіркових дисциплін: «Конвергентна журналістика», «Міжнародна політична журналістика», «Розслідувальна журналістика». У кожному з них пропонується вивчення (на вибір) словʼянської мови як другої іноземної.