Україна та Польща: співпраця університетів у сфері журналістики та медіаосвіти

24.10.2023 | 21:34

Після урочистого підписання Листа про наміри щодо співпраці між Центром медіаосвіти та інтерактивності Щецiнського університету та факультетом журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка 23 жовтня відбулась перша ознайомлювальна зустріч. У ній участь взяли: заступник декана факультету журналістики Наталія Шайда, координаторка з української сторони Наталія Войтович, викладач кафедри Орест Маєвський, працівниця теле-радіостудії Вероніка Матвієнко та студенти факультету журналістики. Польську сторону представляв директор Центру медіаосвіти та інтерактивності Щецiнського університету Конрад Войтила та польські студенти напрямку журналістика. Наша колега Мирослава Рудик була модераторкою зустрічі, під час якої обидві сторони запрезентували свої університетські медіа, поділилися досвідом творення контенту, висловили ідеї щодо спільної діяльності. Зустріч була настільки захоплюючою та цікавою, що сторони дійшли висновку, що треба організовувати наступну. Радіємо, що наша співпраця успішно налагоджується і ми маємо стільки спільних справ у майбутньому.