Семінари кафедри теорії і практики журналістики

Дата проведення: 30.11.2020 в Кафедра мови теорії і практики журналістики

проведення наукового семінару

кафедри теорії і практики журналістики

на 2021-2022 н.р.

Виконавці Тема Термін проведення
1. проф. Крупський І. В.

Підготовка журналістських кадрів в Україні: здобутки і проблеми. Вересень 2021 р.
2. проф. Присяжний М. П.

Розкриття ворожих методів пропаганди в інформаційній війні. Жовтень 2021 р.
3. асист. Бердак Х. М. Досвід сучасних провідних публіцистів у засвоєнні аналітичних методів відтворення. Жовтень 2021 р.
4. доц. Рудик М. С.

Наукові підходи до вивчення впливу масової інтернетизації на суспільство. Листопад 2021 р.
5. асист. Гадьо Н. Р.

Релігійна тематика у медіа під час пандемії. Грудень 2021 р.
6. доц. Васьківський Ю. П.

Конструювання нової реальності в інтернет-ЗМІ. Грудень 2021 р.
7. доц. Скленар І. М. Релігійна тематика в національних мас-медіа в період пандемії коронавірусу: нові теми й форми комунікації. Січень 2022 р.
8. доц. Дмитровський З. Є.

Телевізійне інформування в українському медіапросторі і світові професійні стандарти. Лютий 2022 р.
9. асист. Войтович Н. О.

Інтеграція інфомедійної грамотності в навчальний процес. Березень 2022 р.
10. асист. Імбіровська-Сиваківська Л. А. Актуальні проблеми воєнної журналістики. Березень 2022 р.
11. асист. Війтович Т. Я. Брендинг як інструмент комерційного маркетингу. Травень 2022 р.
12. доц. Лубкович І. М. Засоби формування уваги і зацікавлення. Червень 2022 р.

Затверджено на засіданні кафедри теорії і практики журналістики

Протокол  № 1 від 31 серпня 2021 року

Завідувач кафедри

теорії і практики журналістики                                                                проф. Присяжний М. П.

проведення методичного семінару

кафедри теорії і практики журналістики

на 2021-2022 н.р.

Виконавці Тема Термін проведення
1. доц. Дмитровський З. Є.

Дистанційне навчання студентів (з досвіду проведення лекційних занять). Вересень 2021 р.
2. асист. Війтович Т. Я. Використання цифрових технологій у навчальному процесі. Жовтень 2021 р.
3. проф. Присяжний М. П.

Підготовка студентських кваліфікаційних робіт: форми взаємодії керівника і студента. Листопад 2021 р.
4. доц. Лубкович І. М. Чутки як форма стихійної передачі інформації. Грудень 2021 р.
5. асист. Гадьо Н. Р.

Виступи представників УГКЦ та РКЦ в медіа України. Січень 2022 р.
6. асист. Імбіровська-Сиваківська Л. А. Етично-правові аспекти воєнного дискурсу. Лютий 2022 р.
7. асист. Войтович Н. О.

Розвиток компетентностей критичного мислення у студентів факультету журналістики. Березень 2022 р.
8. доц. Скленар І. М. Пошуки нових форм проведення лабораторних занять з дисципліни «Теорія і методика журналістської творчості». Квітень 2022 р.
9. доц. Рудик М. С.

Методи і прийоми активного навчання на факультеті журналістики. Квітень 2022 р.
10. проф. Крупський І. В.

Видавнича діяльність ОУН і УПА на теренах Західної України. Травень 2022 р.
11. асист. Бердак Х. М. Використання інфографіки під час практичних і лабораторних занять. Травень 2022 р.
12. доц. Васьківський Ю. П.

Свобода слова в українських ЗМІ. Червень 2022 р.

Затверджено на засіданні кафедри теорії і практики журналістики

Протокол  № 1 від 31 серпня 2021 року

Завідувач кафедри

Науковий та методичний семінари кафедри ТПЖ 2021 р.